niedziela, 29 lipca 2012

parcie na szkło

Podczas wczorajszych przygotowań do pokazu , udzielałam wywiadu dla telewizji ONTV .Pani Małgosia zadała mi jedno pytanie na które nie chciałam odpowiedzieć, uważam, że nie jestem osobą która może kogoś oceniać.
JAKIE BŁĘDY MODOWE POPEŁNIAJĄ KOBIETY?
. Myślałam o tym cały dzisiejszy dzień, i czekając na zdjęcia od fotografa ze sesji postanowiłam napisać ten post.
Moim (skromnym) zdaniem największym problemem jest KIEDY KOBIETA NIE WIDZI WAD SWOJEJ FIGURY. Każda kobieta jest inna. Doskonale o tym wiecie, Zna swoje atuty i wady. I to co trzeba schować, chowamy, atuty pokazujemy, Dobór kroju- pod figurę. Dobór koloru pod kolor cery i włosów tak nie zwykle oczywiste a jednak.
I w końcu dochodzę do sedna sprawy.
Często zaglądam na portal plotkarski. I na co drugiej stronie Grycanki. Ich parcie na szkło jest tak ogromne, że zrobią wszystko, żeby o nich mówić. I ja tez coś powiem. Jestem zaskoczona tym co widze!!! Kobieta o tak masywnej budowie , o twarzy tak pulchnej ubrana jak tancerka rozmiaru 36 (czy ona nie wie , że w jej rozmiarze nie wolno tak wyglądać???) Popełniają tak wiele wpadek modowych, że oglądając ich zdjęcia ludzie się z nich śmieją. Nie będę obrażać jej osoby , bo jej nie znam skomentuje jej wygląd ma do tego prawo. Jeśli propagują rozmiar BIGSIZE rozumiem, ale niech nie wciskaja się w ubrania o 6 rozmiarów za małe, i niech nie udają kogoś kim nie są.
Czy podzielacie moje zdanie?
Mam dość czytania i oglądanie tragicznego show które pokazują.
Czy to jest strój dla rozmiaru 46?

6 komentarzy:

 1. ehh, wiele osób popełnia wiele różnych błędów modowych, no ale na to nie mamy wpływu. Każdy jest indywidualną osobą i posiada to swoje własne 'wyczucie'.. no chyba,że go wcale nie posiada, to tego juz nie moje pojąć..

  OdpowiedzUsuń
 2. popieram to co napisałaś w 100 % . mam ich dość już. szkoda że nie widzą się w lusterkach ;<

  OdpowiedzUsuń
 3. Sama mam rozmiar 42. Ale do cholery jasnej denerwuje mnie to, kiedy widzę jak babka właśnie o jeszcze większych wymiarach ode mnie próbuje dokonać czegoś co jest (przynajmniej na razie) dla niej niemożliwe. Wiem, że przy większych rozmiarach ruchy są ograniczone, tzn. możliwości fizyczne. A taniec z tego co wiem nie opiera się tylko na machnięciu do góry ręką, więc trochę mnie ta sytuacja śmieszy, nie powiem, że nie :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każda z nas nie ważne od rozmiaru mając wyczucie potrafi dobrze wyglądać.
   Wiele oddaje nasze samopoczucie.
   Ale mając swoich STYLISTÓW wielkie gwiazdy jak w.w, robi sobie wstyd i żal mi jej bardzo.

   Usuń
 4. Ważne jest aby akceptować siebie to fakt ale czasami ludzie nie mają granic ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. według mnie trzeba akceptować siebie takiego jakim się jest a nie udawać .. :)
  no ale nie wszyscy umieją się (jak by to powiedzieć) poprawnie określić .

  OdpowiedzUsuń